Novi poraz "Save"

Rukometaši ORK "Sava" iz Broda juče su gostovali u Derventi kod ekipe RK "Derventa 2" u okviru 7. kola Druge rukometne lige Republike Srpske za muškarce.

Čvrsta igra u prvom poluvremenu, ispunjene zamisli trenera Jeremića rezultirale su "muškom" igrom u odbrani i efektnom završnicom u napadu donijele su neizvjesnost i na odmor se otišlo s minimalnom prednošću domaćina 12:11.

Drugo poluvrijeme je proteklo u znaku domaćina iz Dervente, opušteniji pristup igri i nedostatak snage brodskih omladinaca da iznesu završnicu utakmice pretočen je u novi poraz za konačnih 31:22 u korist Dervenćana.

"Omladinci su odlično iskoristili svoje minute i zabijali golove kako su htjeli. Sve u svemu moramo trenirati za tu završnicu, ističe Brano Jeremić, trener ORK "Sava".