
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik rekao je da je pričao sa predsjednikom SDA Bakirom Izetbegovićem.
– Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi – napisao je Dodik na “Iksu”.
Reagujući na izjavu Izetbegovića da se Dodik “nekom silom mora riješiti”, predsjednik SNSD-a je rekao da ga je pozvao da mu kaže u čemu je njegov problem.
– Rekao je da će pozvati u 13.00 časova. Vjerujem da će do tada smisliti odgovor, prije svega sebi, i spremiti aparaturu za snimanje razgovora – naveo je Dodik ranije na “Iksu”.
Glas Srpske



